یادداشت های حامد26

یادداشت ها ؛ چیزهایی که از زندگی یاد می گیرم

یادداشت های حامد26

یادداشت ها ؛ چیزهایی که از زندگی یاد می گیرم

یادداشت های حامد26

در اینجا می خواهم حرف هایی بزنم که در وبلاگ می شود زد. از هر چیزی. اما بنا دارم بیشتر پیرامون مفاهمیم جهانبینی، اراده، پیش بینی ها، شاید ادبیات، و خلاصه پایگاهی باشد برای اینکه من اینجا هستم. گاهی در وبلاگی نظری می نویسم، آنجا نوشته، شما از کجایی، من هم وبلاگ خودم را بنویسم. این که خوب است.

طبقه بندی موضوعی
آخرین مطالب

خدای بزرگ اول باشد.

او که نیاز ندارد، ما یاد او را نیاز داریم. نام او را نیاز داریم. خیلی.

یک مهندس عمرانم. اما کار عمرانی نمی کنم. کار اینترنتی می کنم. سایت و اپلیکیشن و از این دست کارها. نه اینکه عمران را ندانم، می دانم، نشان به آن نشان که در سایت ویلا 360 چیزهایی دارم. این سایت، سایتی است که قسمتی از کارهای کسب و کاری من را پوشش می دهد. آنها مهم نیست. اینجا، قرار است مطالب عقلی و فهمی نوشته شود، بنابراین بهتر است حرف کار را نزنیم. متشکرم.

اما از علایقم بگویم، از نجوم، فیزیک موج، کل فیزیک البته، خدا، خدا را خیلی دوست دارم، در مورد او فکر کردن، تقریباً تمام زندگی ام است، و او به دفاع کردن نیازی ندارد، ولی من دوست دارم طرفداری خدا کنم، هرچند باید به من گفت که تو برو خود را باش! به هر حال، برویم جلوتر، از ریاضیات خوشم می آید، از تخصص اصولاً خوشم می آید، تخصص یک شخص درست کردن کشوی یک میز باشد، مثلا داریم در سایت های معروف معماری دیدم که طرف، تخصص ش درست کردن کشو کارد آشپزخانه است، و این از نظر من خیلی جالب است، تخصص ش درست کردن بال هواپیما است، تخصص ش حشرات هستند، تخصص، تخصص را اصولا دوست دارم.

ادبیات را هم دوست دارم... 

شعر، قرآن، حافظ، دیگر بچه ها، همه را می خوانم، حال می کنم وقت خواندن. 

ورزش هم می کنم، ورزش را توصیه هم می کنم. ورزش چیز خوبی است. 

اهل خانواده ام، چشم شیطان کور، اهل دود و دغل هم نیستم! اهل خدا پیغمبرم در کل! 

دیگه براتون بگم، دیگه خیلی آدم خوبی هستم دیگه، چه عرض کنم، دیگه چیزی یادم نمی یاد، ولی فکر می کردم خیلی بیشتر از این ها باشم، هرچه بودم را نوشتم، شد ده خط. همان بهتر که به قول الهی قمشه ای، توش و توان و هوش و روان را در راه دور کردن کبر گذاریم و سرمون به زندگی خودمون باشه

اما،

قصدم از این وبلاگ، 

جز رضایت پروردگار چون هر عملی باطل است، من هم همین را می نویسم که ریا شود!

دوست تون دارم، البته اگر خوانندگان وبلاگ من با این شناسه جمع همراهی کنند...  خنده

/////////

09397074350         |        hamed2400@gmail.com 

   وبلاگ داستان ها   |    www.hamed26.blogfa.com